AKHİSAR KULİS HABER

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor
CANLI MAÇ SONUÇLARI

Gün:

Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi
23:00
Real Sociedad San Sebastian Club Olimpia
23:00
Santos FC SPParis St. Germain
23:00
Bayern Münih Club Olimpia
23:00
Santos FC SPLazio Rome
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
13:00
Jeonbuk Hyundai Motors Club Olimpia
13:00
Santos FC SPUlsan HD FC
21:00
Al-Hilal Saudi FC Club Olimpia
21:00
Santos FC SPAl-Ittihad Jeddah
İngiltere - Championship
22:45
Blackburn Rovers Club Olimpia
22:45
Santos FC SPMillwall
22:45
Coventry City Club Olimpia
22:45
Santos FC SPRotherham United
22:45
Hull City Club Olimpia
22:45
Santos FC SPBirmingham City
22:45
Leeds United Club Olimpia
22:45
Santos FC SPStoke City
22:45
Sunderland Club Olimpia
22:45
Santos FC SPLeicester City FC
22:45
Sheffield Wednesday Club Olimpia
22:45
Santos FC SPPlymouth Argyle
23:00
Ipswich Town Club Olimpia
23:00
Santos FC SPBristol City
İngiltere - Lig 1
22:45
Peterborough United Club Olimpia
22:45
Santos FC SPNorthampton Town
22:45
Cheltenham Town Club Olimpia
22:45
Santos FC SPCharlton Athletic
22:45
Barnsley Club Olimpia
22:45
Santos FC SPBolton Wanderers
İngiltere - Lig 2
22:45
Morecambe FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPCrawley Town
22:45
Barrow Club Olimpia
22:45
Santos FC SPGillingham FC
22:45
Mansfield Town Club Olimpia
22:45
Santos FC SPMilton Keynes Dons
22:45
Wimbledon Club Olimpia
22:45
Santos FC SPGrimsby Town
22:45
Bradford City Club Olimpia
22:45
Santos FC SPDoncaster Rovers
İngiltere - Ulusal Lig
22:45
York City FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPAFC Fylde
22:45
Altrincham Club Olimpia
22:45
Santos FC SPDorking Wanderers
22:45
Oldham Athletic Club Olimpia
22:45
Santos FC SPBromley
22:45
Barnet FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPRochdale
22:45
Gateshead Club Olimpia
22:45
Santos FC SPSolihull Moors
22:45
Southend United Club Olimpia
22:45
Santos FC SPWealdstone
22:45
Woking Club Olimpia
22:45
Santos FC SPKidderminster Harriers FC
İtalya - Serie C, Grup A
20:30
Fc Arzignano Valchiampo Club Olimpia
20:30
Santos FC SPAlbinoleffe
20:30
Pro Sesto Club Olimpia
20:30
Santos FC SPAS Giana Erminio
20:30
Atalanta BC U23 Club Olimpia
20:30
Santos FC SPLumezzane
20:30
FC Legnago Salus SSD Club Olimpia
20:30
Santos FC SPUS Pergolettese 1932
20:30
PRO Patria Club Olimpia
20:30
Santos FC SPPRO Vercelli 1892
20:30
Alessandria Club Olimpia
20:30
Santos FC SPAC Trento
22:45
Mantova Club Olimpia
22:45
Santos FC SPVirtus Verona
İtalya - Serie C, Grup B
20:30
Virtus Entella Club Olimpia
20:30
Santos FC SPPerugia Calcio SPA
20:30
ASD Pineto Calcio Club Olimpia
20:30
Santos FC SPVis Pesaro 1898
22:45
AS Gubbio Club Olimpia
22:45
Santos FC SPArezzo
22:45
Carrarese Calcio Club Olimpia
22:45
Santos FC SPCesena
22:45
Ancona-Matelica Club Olimpia
22:45
Santos FC SPFermana FC
22:45
USD Recanatese 1923 Club Olimpia
22:45
Santos FC SPDelfino Pescara 1936
Portekiz - İkinci Lig
21:00
Maritimo Madeira Club Olimpia
21:00
Santos FC SPCF Os Belenenses
Portekiz - U23 Şampiyonası
16:00
Estrela Amadora U23 Club Olimpia
16:00
Santos FC SPEstoril Praia
18:00
FC Famalicao Club Olimpia
18:00
Santos FC SPSporting CP
18:00
FC Vizela Club Olimpia
18:00
Santos FC SPTorreense U23
19:00
SL Benfica Club Olimpia
19:00
Santos FC SPGil Vicente FC U23
İskoçya - Lig 1
22:45
Cove Rangers FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPFalkirk FC
İskoçya - Lig 2
22:45
Stranraer Club Olimpia
22:45
Santos FC SPDumbarton FC
22:45
Bonnyrigg Rose Club Olimpia
22:45
Santos FC SPSpartans
İskoçya - Reserve Ligi
17:00
Dunfermline Athletic FC Club Olimpia
17:00
Santos FC SPAirdrieonians FC Reserves
17:00
Hibernian FC Reserves Club Olimpia
17:00
Santos FC SPLivingston Reserves
17:00
Queen of The South FC Club Olimpia
17:00
Santos FC SPDundee FC Reserves
17:00
Queens Park Reserve Club Olimpia
17:00
Santos FC SPAyr United FC Reserves
İskoçya - Şampiyona
22:45
Greenock Morton FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPDundee United
22:45
Dunfermline Athletic FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPAirdrieonians FC
Suudi Arabistan - 1.Lig
15:00
AL Jandal Club Olimpia
15:00
Santos FC SPOhod Medina
15:50
AL Batin Club Olimpia
15:50
Santos FC SPJeddah Club
18:45
AL Arabi (SA) Club Olimpia
18:45
Santos FC SPAL Najma
Almanya - Bayernliga Kuzey
20:30
Neudrossenfeld Club Olimpia
20:30
Santos FC SPSV Donaustauf
20:30
DJK Gebenbach Club Olimpia
20:30
Santos FC SPVFB Eichstatt
21:00
Feucht Club Olimpia
21:00
Santos FC SPFC Coburg
Almanya - DFB Pokal Bayanlar
20:30
TSG 1899 Hoffenheim Club Olimpia
20:30
Santos FC SPVfl Wolfsburg
20:30
Bayer 04 Leverkusen Club Olimpia
20:30
Santos FC SPSGS Essen-Schonebeck 19/68
20:30
FC Carl Zeiss Jena Club Olimpia
20:30
Santos FC SPBayern Munich
20:30
Eintracht Frankfurt Club Olimpia
20:30
Santos FC SPMSV 02 Duisburg
Arjantin - Copa de la Liga
03:00
Instituto AC Cordoba Club Olimpia
2 : 0
Santos FC SPCA Huracan
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00
CA Central Cordoba SE Reserve Club Olimpia
0 : 0
Santos FC SPEstudiantes de LP Reserve
Arjantin - Primera Nacional
03:10
San Martin de Tucuman Club Olimpia
0 : 0
Santos FC SPQuilmes Atletico Club
23:00
Gimnasia y Esgrima Mendoza Club Olimpia
23:00
Santos FC SPDeportivo Madryn
Arnavutluk - Kupa e Shqiperise
15:30
KF Egnatia Rrogozhine Club Olimpia
15:30
Santos FC SPKF Laci
19:00
FK Partizani Tirana Club Olimpia
19:00
Santos FC SPKS Kukesi
Avustralya - Kuzey NSW NPL
11:00
Broadmeadow Magic FC Club Olimpia
11:00
Santos FC SPAdamstown Rosebud FC
Avustralya - NSW NPL 1
12:00
NWS Spirit Club Olimpia
12:00
Santos FC SPSydney United
Brezilya - Amapaense
02:00
Santos FC AP Club Olimpia
02:00
Santos FC SPSao Paulo FC AP
Brezilya - Maranhense
01:00
Sampaio Correa FC MA Club Olimpia
2 : 0
Santos FC SPTuntum MA
Brezilya - Paraibano
22:00
CS Paraibano PB Club Olimpia
22:00
Santos FC SPSerra Branca EC PB
Brezilya - Paranaense
02:00
FC Cascavel PR Club Olimpia
02:00
Santos FC SPMaringa FC PR
Cezayir - Cezayir Kupası
20:00
JS Kabylie Club Olimpia
20:00
Santos FC SPCR Belouizdad
Cezayir - Ligue 2
16:00
Olympique Akbou Club Olimpia
16:00
Santos FC SPCA Batna
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
LDU Quito Club Olimpia
2 : 1
Santos FC SPCSD Macara
Ermenistan - Birinci Lig
13:00
FC Gandzasar Kapan Club Olimpia
13:00
Santos FC SPFC Mika Yerevan
Fas - Botola Pro D1
20:00
Renaissance Zemamra Club Olimpia
20:00
Santos FC SPWydad AC
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
22:30
Holywell Town Club Olimpia
22:30
Santos FC SPBuckley Town
22:30
Prestatyn Town Club Olimpia
22:30
Santos FC SPMold Alexandra FC
Güney Afrika - Premiership
20:30
AmaZulu FC Club Olimpia
20:30
Santos FC SPSwallows FC
20:30
Cape Town City FC Club Olimpia
20:30
Santos FC SPStellenbosch FC
20:30
Kaizer Chiefs Club Olimpia
20:30
Santos FC SPL. Golden Arrows
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
14:00
FC Spaeri Club Olimpia
14:00
Santos FC SPFC Lokomotivi Tbilisi
14:00
FC WIT Georgia Club Olimpia
14:00
Santos FC SPKolkheti Khobi
17:00
Dinamo-2 Tbilisi Club Olimpia
17:00
Santos FC SPFC Rustvai
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
03:00
Lobos UPNFM Club Olimpia
03:00
Santos FC SPCD Genesis
05:00
Real CD Espana San Pedro Sula Club Olimpia
05:00
Santos FC SPCD Real Sociedad Tocoa
İngiltere - Isthmian Football Leag.
22:45
Concord Rangers Club Olimpia
22:45
Santos FC SPCheshunt FC
22:45
Horsham FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPKingstonian FC
22:45
Bognor Regis Club Olimpia
22:45
Santos FC SPWhitehawk
22:45
Canvey Island Club Olimpia
22:45
Santos FC SPLewes
22:45
Potters Bar Town Club Olimpia
22:45
Santos FC SPHastings United FC
İngiltere - Konferans Güney
22:45
Chippenham Town Club Olimpia
22:45
Santos FC SPWeston Super Mare
22:45
Farnborough FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPWelling United
22:45
Hampton & Richmond Borough FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPEastbourne Borough
22:45
Taunton Town Club Olimpia
22:45
Santos FC SPSlough Town
22:45
Maidstone United FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPBath City FC
İngiltere - Konferans Kuzey
22:45
Peterborough Sports FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPHereford FC
22:45
Spennymoor Town FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPAlfreton Town FC
22:45
Warrington Town Club Olimpia
22:45
Santos FC SPSouthport
22:45
Darlington Club Olimpia
22:45
Santos FC SPScunthorpe United
22:45
Banbury United Club Olimpia
22:45
Santos FC SPRushall Olympic
22:45
Bishop´s Stortford Club Olimpia
22:45
Santos FC SPChorley FC
İngiltere - Northern Premier League
22:45
Atherton Collieries AFC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPGuiseley AFC
22:45
FC United Of Manchester Club Olimpia
22:45
Santos FC SPWarrington Rylands 1906 FC
22:45
Ashton United FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPLancaster City
22:45
Whitby Town Club Olimpia
22:45
Santos FC SPMatlock Town
İngiltere - Professional Development Ligi
16:00
Cardiff City Club Olimpia
16:00
Santos FC SPIpswich Town
17:00
Bournemouth Reserve Club Olimpia
17:00
Santos FC SPColchester United
17:00
Sheffield United FC Club Olimpia
17:00
Santos FC SPBirmingham City
22:00
Queens Park Rangers Club Olimpia
22:00
Santos FC SPMillwall
22:00
Hull City Club Olimpia
22:00
Santos FC SPFleetwood Town Reserve
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Güney
22:45
Plymouth Parkway Club Olimpia
22:45
Santos FC SPWinchester City FC
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Merkez
22:45
Long Eaton United Club Olimpia
22:45
Santos FC SPLeamington FC
22:45
Alvechurch Club Olimpia
22:45
Santos FC SPHalesowen Town FC
22:45
Stourbridge Club Olimpia
22:45
Santos FC SPNeedham Market FC
İran - Azadegan Ligi
14:30
Kheybar Khorramabad FC Club Olimpia
14:30
Santos FC SPChador Malu Yazd
14:30
Fajr Sepasi FC Club Olimpia
14:30
Santos FC SPMes Kerman FC
15:00
Esteghlal Mollasani Club Olimpia
15:00
Santos FC SPSaipa
İsrail - İsrail Kupası
19:00
Hapoel Nof Hagalil FC Club Olimpia
19:00
Santos FC SPHapoel Rishon Lezion FC
20:00
Maccabi Netanya FC Club Olimpia
20:00
Santos FC SPHapoel Jerusalem FC
20:30
Hapoel Haifa FC Club Olimpia
20:30
Santos FC SPMaccabi Petah Tikva FC
İzlanda - Lig Kupası A
22:00
Stjarnan Gardabae Club Olimpia
22:00
Santos FC SPUMF Njardvik
Jamaika - Premiyer Lig
01:00
Cavaliers FC Club Olimpia
01:00
Santos FC SPHumble Lions FC
03:30
Dunbeholden FC Club Olimpia
03:30
Santos FC SPHarbour View
Katar - Stars League
18:00
Al Duhail SC Club Olimpia
18:00
Santos FC SPAL Markhiya
20:00
Umm-Salal SC Club Olimpia
20:00
Santos FC SPAl-Shamal
20:00
Muaither SC Club Olimpia
20:00
Santos FC SPAl-Ahli Doha
Kazakistan - Premier Lig
12:30
FK Aksu Club Olimpia
12:30
Santos FC SPFK Aktobe
15:00
Zhetysu Taldykorgan Club Olimpia
15:00
Santos FC SPFC Astana
Kolombiya - Primera A, Apertura
04:10
AD Pasto Club Olimpia
1 : 0
Santos FC SPFortaleza FC
Kolombiya - Primera B
00:00
Cucuta Deportivo FC Club Olimpia
1 : 1
Santos FC SPUnion Magdalena
02:05
Barranquilla FC Club Olimpia
1 : 0
Santos FC SPCD Real San Andres
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
04:00
AD Municipal Santa Ana Club Olimpia
0 : 1
Santos FC SPGuadalupe FC
Kuzey İrlanda - Premier Lig
22:45
Glenavon FC Club Olimpia
22:45
Santos FC SPGlentoran FC
Kuzey Makedonya - Vtora Liga
16:00
FK Vardar Negotino Club Olimpia
16:00
Santos FC SPOhrid
16:00
FK Karaorman Club Olimpia
16:00
Santos FC SPSkopje
16:00
FK Kozuf Gevgelija Club Olimpia
16:00
Santos FC SPFK Arsimi 1973
16:00
FK Detonit Plackovica Club Olimpia
16:00
Santos FC SPPelister Bitola
16:00
FK Kamenica Sasa Club Olimpia
16:00
Santos FC SPKF Besa Doberdoll
16:00
FK Novaci 2005 Club Olimpia
16:00
Santos FC SPFK Teteks 1953
16:00
FK Belasica Strumica Club Olimpia
16:00
Santos FC SPBaskimi
16:00
GFK Osogovo Kocani Club Olimpia
16:00
Santos FC SPFK Pobeda AD Prilep
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
02:00
Queretaro FC Club Olimpia
3 : 0
Santos FC SPCruz Azul
02:00
Deportivo Toluca FC Club Olimpia
3 : 0
Santos FC SPClub America
04:06
CF Pachuca Club Olimpia
04:06
Santos FC SPPuebla FC
06:10
CD Guadalajara Club Olimpia
06:10
Santos FC SPClub Necaxa
06:10
CF Monterrey Club Olimpia
06:10
Santos FC SPClub Santos Laguna
Meksika - Liga Premier Serie A
19:00
CF Correcaminos Uat II Club Olimpia
19:00
Santos FC SPMexicali FC
Mısır - 2. Division A
16:30
Misr Lel Makasa Club Olimpia
16:30
Santos FC SPAsyut Petroleum
16:30
Abo Qair Semads Club Olimpia
16:30
Santos FC SPMakadi FC
16:30
Gomhoryet Shebin Club Olimpia
16:30
Santos FC SPEl Nasr Taadeen
16:30
Dekernes Club Olimpia
16:30
Santos FC SPNogoom FC
16:30
Telecom Egypt Club Olimpia
16:30
Santos FC SPAswan Fc
Mısır - Premier Lig
17:00
Talaea El Gaish Club Olimpia
17:00
Santos FC SPEl Daklyeh
20:00
Al-Masry Club Olimpia
20:00
Santos FC SPSmouha SC
Nijerya - NPFL
17:00
Gombe United FC Club Olimpia
17:00
Santos FC SPShooting Stars
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:20
Sur SC Club Olimpia
16:20
Santos FC SPDhofar SCSC
18:45
Bahla Club Club Olimpia
18:45
Santos FC SPOman Club
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
04:00
AF Sporting San Miguelito Club Olimpia
04:00
Santos FC SPCA Independiente de la Chorrera
Paraguay - Division de Honor, Açılış
01:30
Tacuary Asuncion Club Olimpia
0 : 2
Santos FC SPSol De America
Polonya - I Liga
15:00
Sandecja Nowy Sacz Club Olimpia
15:00
Santos FC SPRadunia Stęzyca
Romanya - Liga 2
20:00
Csa Steaua Bucuresti Club Olimpia
20:00
Santos FC SPViitorul Pandurii Targu Jiu
Şili - Premier Lig
01:00
Deportes Copiapo Club Olimpia
1 : 3
Santos FC SPU. Chile
Şili - Primera B
00:00
Santiago Wanderers Club Olimpia
1 : 2
Santos FC SPCD Santa Cruz
02:30
AC Barnechea Club Olimpia
4 : 1
Santos FC SPCurico Unido
Şili - Segunda Division
02:00
Cds Concon National Club Olimpia
02:00
Santos FC SPSan Antonio Unido
Slovenya - Slovenya Kupası
16:45
NK Podvinci Club Olimpia
16:45
Santos FC SPNK Triglav Kranj
16:45
SD Videm Club Olimpia
16:45
Santos FC SPNK Ilirija
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Ihefu FC Club Olimpia
16:00
Santos FC SPKmc FC
20:15
Namungo FC Club Olimpia
20:15
Santos FC SPKagera Sugar
Tunus - Lig 1
19:00
Esperance Sportive de Tunis Club Olimpia
19:00
Santos FC SPStade Tunisien
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Libertadores Kupası
00:00
Defensor Sporting Club Olimpia
0 : 1
Santos FC SPCR Flamengo RJ
21:00
Colo Colo Club Olimpia
21:00
Santos FC SPBoca Juniors
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.