AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR BELEDİYESİ, ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TÜM ETKİNLİKLERİ İPTAL ETTİ

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, ülke genelinde yaşanan acı olaya dair duyarlı bir adım attı.

AKHİSAR BELEDİYESİ, ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TÜM ETKİNLİKLERİ İPTAL ETTİ
25 Aralık 2023 - 13:27

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, ülke genelinde yaşanan acı olaya dair duyarlı bir adım attı. Terör saldırısı sonucu şehit olan 12 vatan evladımızın yasını tutmak ve bu acıya saygı göstermek amacıyla, Akhisar Belediyesi’nin yıl sonuna kadar planlanan tüm kültür ve sanat etkinliklerini iptal ettiğini duyurdu.

Bu kararı sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklamayla kamuoyuna bildiren Dutlulu, “Değerli Akhisar halkı, kıymetli hemşehrilerim; ülkemizin yaşadığı bu acı olay karşısında gösterdiğiniz anlayış ve sabır için teşekkür ederim. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Milletimizin başı sağ olsun” ifadelerini kullanarak, tüm halkın bu yas sürecine saygılı olması gerektiğinin altını çizdi. Belediye olarak bu süreçte her türlü dayanışma ve desteğe hazır olduklarını belirten Dutlulu, iptal edilen etkinliklerin ilerleyen dönemlerde tekrar planlanacağının bilgisini verdi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.