AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR BELEDİYESİ YEŞİL ALAN VE PARK SAYISINI 330’A ÇIKARDI

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, göreve başladıkları günden bu güne dek Akhisar’daki park ve yeşil alan sayısını 330’a çıkardıklarını açıkladı. Başkan Dutlulu, merkezde 49, kırsalda ise 79 yeni park yaptıklarını, bunu yanı sıra 46 parkı da baştan sona yenilediklerini belirterek çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirtti.

AKHİSAR BELEDİYESİ YEŞİL ALAN VE PARK SAYISINI 330’A ÇIKARDI
13 Haziran 2023 - 12:08

Göreve geldiği günden beri hiç durmadan halkın içinde, halkın hizmetinde çalışan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve ekibi, Akhisar’ın dört bir yanını park ve bahçeler ile donatmaya devam ediyor.

Akhisar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yeni parklar yapılırken eski parklarda yeni oyun alanları, oturma alanları, spor alanları ve zemin çalışmaları ile baştan sona yenilenerek yeşillendirildi.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve ekibinin mesai gözetmeden yaptığı çalışmalar, şehre yepyeni bir çehre kazandırdı. Akhisar Belediyesi yaz döneminde çalışmalarını aralıksız sürdürdü; şehrin muhtelif yerlerinde yapılan çalışmalar vatandaşların da büyük takdirini kazandı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından şehrin muhtelif yerlerine yeni parklar yapılırken çoğu parklara da oyun grupları ve spor aletleri yerleştirildi. Mahalle ve bölge ayrımı yapmadan şehrin tüm noktalarına hizmetlerini götürmeye çalışan Akhisar Belediyesi, kentin her mahallesini park ve bahçelerle donattı.

“DEMEK Kİ ÇALIŞMAK İSTEYİNCE OLUYORMUŞ”

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Besim Dutlulu, “Göreve başladığımızda Akhisar’ımızda bulunan park sayısını ciddi oranda arttırdık. Demek ki çalışmak isteyince oluyormuş. Tek derdimiz şehrimizi güzelleştirmek ve Akhisar’ı mutlu insanların şehri yapmak. Mahalle ve bölge ayrımı yapmadan şehrimizin dört bir yanına hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Halkımızın iyi vakit geçirebilecekleri parklarda oyun grupları ve spor aletleri ile donatıyoruz. Mümkün olan her alana park yapmak için yoğun çaba harcıyoruz. Bu süreçte Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzdeki mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Akhisar’ımızı daha da güzelleştirmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.