AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR BELEDİYESİ’NDEN 3200 KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ

Akhisar Belediyesi, iftar yemeği dağıtımlarına devam ediyor. Aşevinde hijyenik bir ortamda hazırlanan iftar yemekleri her gün 8 farklı noktada vatandaşlara dağıtılıyor.

AKHİSAR BELEDİYESİ’NDEN 3200 KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ
27 Mart 2023 - 17:47

Akhisar Belediyesi, yardımlaşmanın, paylaşmanın ve dayanışmanın yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayının bereketini vatandaşlarla paylaşıyor. Bu kapsamda kent genelinde belirlenen 8 noktada vatandaşlara toplamda 3200 kişilik iftar yemeği dağıtıldı. Bunun yanı sıra Akhisar Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ailelere yönelik düzenli olarak gerçekleştirilen erzak yardımları da devam ediyor.

Ramazan ayının dayanışma ve paylaşma ayı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “ İftar yemeği dağıtımlarımıza devam ediyor, soframızı da, bereketimizi de vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Ekip arkadaşlarımız bu gün 3200 kişilik iftar yemeğini halkımıza dağıttı. Tutulan tüm oruçların ve edilen duaların kabul olması dileğiyle.” İfadelerini kullandı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.