AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR BELEDİYESİ’NDEN SEZEN AKSU ŞARKILARI GECESİ

Akhisar Belediyesi Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezinde faaliyetlerine devam eden Popüler Müzik Korosu, düzenlediği Sezen Aksu gecesi ile dinleyicilerini adeta büyüledi. Binlerce müzikseverin takip ettiği konserde sanatçının en sevilen şarkıları hep bir ağızdan coşku ile söylendi.

AKHİSAR BELEDİYESİ’NDEN SEZEN AKSU ŞARKILARI GECESİ
15 Haziran 2023 - 11:10

Dünyaca tanınmış sanatçılarımızdan Sezen Aksu’nun en sevilen şarkıları Akhisar’da binler tarafından söylendi. Akhisar Belediyesi Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi, Popüler Müzik Korosunun düzenlediği Sezen Aksu şarkıları konseri büyük bir coşku ile gerçekleşti.

Akhisar Belediyesi Amfi Tiyatroda düzenlenen konseri 4 bine yakın müziksever takip etti. İki bölümden oluşan konserde Koro Şefi Gamze Abaka Okur öncülüğünde seslendirilen en güzel Sezen Aksu şarkıları geceye katılanları mest etti. Konserde seyirciler de telefon ışıklarını yakarak eşlik ettikleri şarkılar ile görsel ziyafet sunarak geceyi renklendirdi.

Konserin ikinci Bölümünde Çocuk Korosu da sahneye çıkarak Sezen Aksu şarkılarına eşlik etti. Yaklaşık 2. 5 saat süren gecenin sonunda Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili koro şefi Gamze Abaka Okur’a bu güzel gece için teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.