AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR HALKI DUTLULU’DAN MEMNUN!

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Başkan Dutlulu’yu ilgi ve sevgiyle karşılayan esnaflar 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde desteklerinin devam edeceğini belirtti.

AKHİSAR HALKI DUTLULU’DAN MEMNUN!
05 Şubat 2024 - 21:33

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Besim Dutlulu seçim çalışmalarına süratle devam ediyor. 5 yıllık görev süresi boyunca hayata geçirdiği eser ve hizmetlerle Akhisar halkının takdirini toplayan Başkan Dutlulu, güler yüzlü ve çalışkan belediyecilik anlayışla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Birinci Nakliye Caddesi esnaflarını ziyaret eden Başkan Besim Dutlulu’ya esnaf ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

AKHİSAR İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞMAYA DEVAM”

Halkın ve esnafın memnuniyetleri karşısında mutlu olduğunu ifade eden Dutlulu, konuşmasında şu ifadeye verdi; “Halk buluşmalarımıza devam ediyoruz. Bugün de, Birinci Nakliye Caddesi esnaflarımızı ziyaret ederek görüş ve önerilerini dinledik, hatırlarını sorarak sohbet ettik. Halkımızın hizmetlerimizden memnun olması bizleri de fazlasıyla memnun ediyor. Çalışkan belediyecilik anlayışımızla bu şehirde hizmetlerimizi daha da arttıracağız. Akhisar için canla başla çalışmaya devam.” dedi.

DUTLULU, SEÇİMDEN SEÇİME GELEN SİYASETÇİLERDEN DEĞİL

Besim Dutlulu’nun seçimden seçime gelen siyasetçiler gibi olmadığını, 5 yıllık görev süresince sürekli halkın içinde ve kolay ulaşılabilir bir başkan olduğunu söyleyen esnaf ve vatandaşlar Başkan Dutlulu ile hatıra fotoğrafı çekilmeyi ihmal etmedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.