AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR YİNE ZİRVEDE!

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, ALF Araştırma tarafından gerçekleştirilen Ege Bölgesi’nin En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları anketinde 3’üncü sırada yer aldı.

AKHİSAR YİNE ZİRVEDE!
06 Temmuz 2023 - 19:07

Göreve geldiği günden bu yana hayata geçirdiği proje ve çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun başarısı bir kez daha tescillendi.

ALF Araştırma Danışmanlık Şirketi’nin 1-4 Temmuz 2023 tarihleri arasında yaptığı Ege Bölgesi’nin “En Başarılı” 10 Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı araştırmasının sonuçları açıklandı.

6 bin 230 kişi ile gerçekleştirilen yüz yüze araştırma sonuçlarına göre Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Ege Bölgesi’nin en başarılı 10 ilçe belediye başkanı arasında 3’üncü sırada yer aldı.

Yapılan ankette 60,9 oranla üçüncü olan Başkan Dutlulu yaptığı açıklamada “Akhisar’ımız yine zirvelerde. Desteğini esirgemeyen tüm Akhisarlılara teşekkür ederim. Hiç durmadan çalışmaya ve güveninize layık olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.