AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR’A KATLI OTOPARK PROJESİ

Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, ikinci döneminde Akhisar’a yakışır, şık ve modern katlı otopark projesini 2024 yılı içerisinde Akhisar’a kazandırmayı hedeflediklerini söyledi.

AKHİSAR’A KATLI OTOPARK PROJESİ
14 Mart 2024 - 15:10

İlk döneminde hayata geçirdiği eser ve hizmetleri ile Akhisar’ı oldukça güzelleştiren Akhisar’ın Çalışkan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yeni dönemde hayata geçirecekleri katlı otopark projesini açıkladı.

AKHİSAR’IN EN ÖNEMLİ İHTİYAÇLARINDAN BİRİSİ

“Akhisar’ın en önemli ihtiyaçlarından birisi olan katlı otopark projemizi hayata geçiriyoruz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Dutlulu, proje detayları hakkında şu şekilde konuştu;

“PARK SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ, SOKAKLARI RAHATLATACAĞIZ”                

“Şehrimizin ortasında yıllardan beri bekleyen Merkez Çarşı’daki eski sinema kazı alanına, toplamda 3 kattan oluşacak, zemin katında modern dükkanlar, üst katlarında ise otopark olacak şekilde tasarlanan projemiz, hem merkez çarşının geçmişte olduğu gibi canlı bir ticaret merkezi olmasına katkı sunacak hem de bölgenin otopark ihtiyacını giderecek. Yeni katlı otoparkımızla bölgenin park sorununu çözeceğiz, sokakları rahatlatacağız.”

Akhisar’ın ilk katlı otoparkı olacak bu proje ile ilgili, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile 2020 yılında girişimlerine başladıklarını açıklayan Başkan Besim Dutlulu, Çarşı ve Katlı Otopark Projesi’ni 2024 yılı içerisinde Akhisar’a kazandıracaklarını söyledi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.