AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR’A YENİ HASTANE MÜJDESİ!

Manisa Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekili Bahadır Yenişehirlioğlu, Akhisar’a yapılacak olan 450 yataklı devlet hastanesi projesinin müjdesini verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmî Gazete’de yayımlanarak 2024 yılı yatırım programına alındığını duyurdu.

AKHİSAR’A YENİ HASTANE MÜJDESİ!
16 Ocak 2024 - 9:44

Ak Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu yaptığı yazılı açıklamada şöyle:

“Yaptığımız yoğun görüşmeler sonucunda; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ve Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın destekleriyle Manisa’mız ile buluşturacağımız bir hizmetin daha ilk adımı atıldı.

YAKLAŞIK 5 MİLYAR TL’YE MAL OLACAK

Toplamda 124.224 metrekare üzerine kurulacak ve bugünkü bedelle yaklaşık 5 milyar TL’ye mal olacak 450 yataklı Akhisar Devlet Hastanemiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmî Gazete’de yayımlanarak 2024 yılı yatırım programına alındı.

Sağlık yatırımlarımızı Manisa’mızın her köşesine ulaştırmak ve hemşehrilerimize sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı arz ediyor; Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.