AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR’DA AÇIK HAVA SİNEMA AKŞAMLARI BAŞLADI

Akhisar Belediyesi tarafından organize edilen ‘Açık Hava Sinema Akşamları’ Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet alanında ‘Kim Bu Aile?’ isimli film ile başladı. Yaz akşamlarının vazgeçilmez etkinliğinde, yediden yetmişe yüzlerce Akhisarlı çimlerin üzerinde minderler eşliğinde film izleme keyfi yaşadı.

AKHİSAR’DA AÇIK HAVA SİNEMA AKŞAMLARI BAŞLADI
20 Temmuz 2023 - 18:53

Akhisar Belediyesi tarafından her yıl yaz aylarında düzenlenen açık hava sineması geceleri etkinliği bu yıl da düzenlenmeye başladı. Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet alanında düzenlenen sinema etkinliği ilk gösterimini ‘Kim Bu Aile?’ adlı  film ile yaptı. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Cengiz Bozkurt’un yer aldığı komedi filmi izleyenlerden tam not aldı. Doğa ile iç içe açık havada gerçekleştirilen film gösterimine vatandaşların katılımı ise yoğun oldu.

HER SALI SİNEMA HER PERŞEMBE KONSER

Akhisar Belediyesi tarafından oluşturulan sinevizyonda, yüzlerce vatandaşın yıldızların altında film izleme keyfi yaşadığını belirten Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Göreve geldiğimiz günden beri her yıl yaz aylarında yaptığımız Açık Hava Sinema Akşamları bu yıl da yoğun bir katılım ile başladı. Halkımız bu tür etkinlikleri oldukça beğeniyor. Biz de yerel yönetim anlayışımızla halkımızın bu tür isteklerini karşılıyoruz. Akhisar Belediyesi olarak kültür ve sanat etkinliklerimiz aralıksız devam edecek. Her Salı akşamı saat 21.00’de gerçekleştireceğimiz Açık Hava Sinema Akşamlarına ve her Perşembe akşamı saat 21.00’de gerçekleştireceğimiz, yerel sanatçılarımızın sahne aldığı Açık Hava Yaz Konserlerimize tüm halkımızı bekleriz” ifadelerini kullandı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.