AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR’DA HARAÇ ÇETESİNE OPERASYON: 4 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Akhisar’da vatandaşları ve esnafı tehdit ederek para aldıkları tespit edilen 4 şüpheli için Manisa ve İzmir’de eş zamanlı yapılan operasyonda 4 şüpheli gözaltına alındı. Şüpheliler sevk edildikleri adli mercilerce tutuklandı.

AKHİSAR’DA HARAÇ ÇETESİNE OPERASYON: 4 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI
05 Mart 2024 - 16:37

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Akhisar KOM Büro Amirliği ve İstihbarat Şube Müdürlüğünce, Akhisar’da vatandaşları ve esnafı tehdit ederek para aldıkları tespit edilen haraç çetesine yönelik 1 Mart’ta Akhisar ve İzmir’de 4 farklı adreste eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi.

4 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Yapılan operasyonda esnaf ve vatandaşları tehdit ederek para aldığı tespit edilen; E.Ç. (33), A.Ö. (39), E.Y. (29) ve K.A. (25) isimli 4 şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Operasyon kapsamında yapılan aramalarda; 2 adet 9×19 mm ruhsatsız tabanca, 45 adet fişek ve 4 adet makbuz ele geçirildi. Gözaltında bulunan 4 şüpheli şahıs ise çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.