AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR’DA “HAYKO CEPKİN” COŞKUSU

Akhisar Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliği kapsamında düzenlenen Hayko Cepkin konseri Akhisarlıları adeta büyüledi. Sahne şovlarıyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatan ünlü sanatçı Hayko Cepkin, en sevilen şarkılarını hayranları ile birlikte seslendirdi.

AKHİSAR’DA “HAYKO CEPKİN” COŞKUSU
31 Ağustos 2023 - 14:49

Akhisarlılar Büyük Zaferi muhteşem bir konserle kutladı. Akhisar Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlenen Hayko Cepkin konseri izleyenleri adeta büyüledi. Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet konser alanında düzenlenen konserde sahne şovlarıyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatan ünlü Rockçı Hayko Cepkin, en sevilen şarkılarını Akhisarlılar için seslendirdi. Konser sırasında sahneye çıkarak hemşerilerine seslenen Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “30 Ağustos Zafer Bayramımızı Hayko Cepkin konserimizle kutladık. Çok güzel bir geceydi. Emeği geçen, katılan herkese teşekkürler” dedi.

Konuşmaların ardından Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, ünlü sanatçı Hayko Cepkin’e günün anısına zeytin fidanı ile zeytin ve zeytinyağından oluşan şilt takdim etti.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.