AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR’DA KARAVAN PARKI HİZMETE BAŞLADI

Hüsnü Kahraman Kültür Parkı ve Gölet alanı içerisinde Ege Bölgesi’nin ilk ve tek Karavan Parkı hizmete başladı. Parkta incelemelerde bulunan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu da karavan parkının Akhisar’a hayırlı olmasını diledi.

AKHİSAR’DA KARAVAN PARKI HİZMETE BAŞLADI
16 Ağustos 2023 - 10:56

Akhisar Belediyesi hizmetlerde ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Karavan tatilcilerinin güvenli ve konforlu bir alanda konaklayabilmesi veya karavanlarını güvenli ellere emanet edebilmeleri için başlatılan ‘Karavan Park’ projesi tamamlandı.

Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı ve Gölet alanı içerisinde bulunan alana yapılan Karavan Parkı Ege Bölgesinde ilk olma özelliği taşıyor. 35 adet karavan aracı kapasiteli, elektrik, alt yapı ve tüm sosyal donatı alanlarına sahip, karavan parkında seyahat sever vatandaşlar konaklama imkânı bulacak.

Karavan Parkında her karavan için elektrik ve su imkânının yanı sıra, çamaşırhane, tuvaletler, mutfak ve duş sistemleri de bulunuyor. Karavan Parkı ayrıca olası bir doğa olayında, afet toplanma merkezi olarak da kullanılabilecek.

Akhisar Belediyesi Karavan Parkında incelemelerde bulunan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ise Karavan parkının Akhisar’a hayırlı olmasını diledi. Alanda bulunan karavancılar da Başkan Dutlulu’ya, uzun zamandır bekledikleri bu hizmetten dolayı teşekkürlerini iletti.

Başkan Dutlulu yaptığı konuşmasında, “Karavan tatilcilerinin güvenli ve konforlu bir alanda konaklayabilmesi veya karavanlarını güvenli ellere emanet edebilmeleri için başlattığımız ‘Karavan Park’ projesini tamamladık.  Vatandaşlarımız çekme karavanlarını da buraya park edebilecekler. 35 karavan kapasiteli, elektrik, alt yapı ve tüm sosyal donatı alanına sahip, Karavan Parkımız hizmete başladı. Akhisar’ımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.