AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR’DA PARKLAR 7/24 KAYIT ALTINDA

Akhisar Belediye Başkanı ve Adayı Besim Dutlulu’nun talimatlarıyla, ilçedeki parklara güvenlik kameraları yerleştiriliyor. İlçe Emniyet Müdürlüğü iş birliğiyle yürüyecek güvenlik kamerası sistemi sayesinde, parklar artık daha güvenli, aileler de daha huzurlu olacak.

AKHİSAR’DA PARKLAR 7/24 KAYIT ALTINDA
19 Mart 2024 - 23:21

Başkan Besim Dutlulu, ‘Daha Güzel Bir Akhisar’ hedefleri doğrultusunda oluşturdukları projeleri açıklamaya devam ediyor. Güvenli park projesi kapsamında hayata geçirdikleri kamera güvenlik sistemlerini yeni dönemde Akhisar’daki tüm çocuk parklarına uygulayacaklarını dile getiren Başkan Besim Dutlulu, Akhisarlı ailelerden bu yönde çok talep geldiğini, çocukların güvenliği ve oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçilmesi için kamera sisteminin fayda sağlayacağını ifade etti.

“Akhisar’daki çocuk parklarında gerçekleştireceğimiz kamera güvenlik sistemi ile parklar daha güvenli aileler daha huzurlu olacak” diyerek sözlerine başlayan Başkan Dutlulu, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Akhisar’ımızın her bir çocuk oyun parkını Emniyet Müdürlüğü ile entegre şekilde kamera sistemleri ile donatacak ve çocuklarımızın güvenliğini sağlayarak yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçeceğiz. Aileler huzur içerisinde çocuklarını parka götürebilecek, çocuklar gönül rahatlığıyla eğlenebilecek.  4 parkımızda aktif ettiğimiz sistem Halkımız tarafından beğenildi. Tüm parklarımız için çalışmaya devam edeceğiz.”

Dutlulu,şöyle devam etti; “Çocuklarımızın ve parklarımızın güvenliği için böyle bir girişimde bulunduk. Aslında bu talep, parklara gelen ailelerin talebiydi. Oldukça da yerinde bir proje oldu. Bu güvenlik kameralarını aynı zamanda emniyet güçlerine de ileteceğiz. Parklara zarar verilmesini önlemenin yanı sıra, oluşabilecek olumsuz durumların da önüne geçeceğiz veya müdahale etme şansı yakalayacağız. Şu anda 4 parkımızda kamera kurulumu tamamlandı. Yakında tüm Akhisar’ımızdaki parkları bu güvenlik kameraları ile donatacağız” dedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.