AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSARSPOR YÖNETİMİNDEN BAŞKAN DUTLULU’YA ZİYARET

Geçtiğimiz gün gerçekleşen Akhisarspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu’nda Akhisarspor Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen iş insanı Öner Alanç ve yönetimi, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yu makamında ziyaret etti.

AKHİSARSPOR YÖNETİMİNDEN BAŞKAN DUTLULU’YA ZİYARET
29 Aralık 2023 - 15:02

Nazik ziyaretleri için teşekkürlerini ileten Başkan Dutlulu, Başkan Alanç ve yönetimine başarılar diledi. Göreve geldikleri günden itibaren Akhisarspor’un ihtiyaç duyduğu her alanda destekte bulunduklarını ifade eden Başkan Dutlulu, desteklerinin süreceğini söyledi.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Akhisarspor Yönetim Kurulu Başkanı Öner Alanç ve yönetimini belediyemizde misafir ettik. Aldıkları sorumluluk için kendilerine teşekkür ediyoruz. Şehrimizin takımının her zaman destekçisi olduk, bundan sonra da ihtiyaç duydukları her alanda desteklemeye devam edeceğiz. Nazik ziyaretleri ve güzel dilekleri için kendilerine teşekkür ediyorum”dedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.