AKHİSAR KULİS HABER

BAŞKAN DUTLULU : “AKHİSAR HALKI HİZMET EDENE, ÇALIŞANA DESTEK VERECEKTİR”

Yaklaşan yerel seçimleri öncesi halk buluşmaları gerçekleştirerek vatandaşlar ile bir araya gelen Akhisar Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, bu kapsamda Mecidiye Mahallesi’ni ziyaret etti.

BAŞKAN DUTLULU : “AKHİSAR HALKI HİZMET EDENE, ÇALIŞANA DESTEK VERECEKTİR”
13 Mart 2024 - 17:51

Beldeye girişte mahallenin gençleri tarafından havai fişek gösterileri ve meşaleler ile karşılanan Başkan Dutlulu burada önce kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlar ile görüştü.

Sonrasında, havanın yağışlı olmasından dolayı Mecidiye düğün salonunda vatandaşlarla buluşan Başkan Besim Dutlulu, Manisa Milletvekili A.Vehbi Bakırlıoğlu ve İlçe Başkanı Hayriye Hacet, Cumhuriyet Halk Partisine yeni üye olan belde sakinlerine rozetlerini taktı.

“5 YIL BOYUNCA ÇOK ÇALIŞTIK”

İkinci dönemlerinde Mecidiye’nin futbol sahası ve yeni düğün salonu ihtiyaçlarını karşılama sözü veren Başkan Dutlulu, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Öncelikle beni her zaman olduğu gibi büyük bir destekle karşılayan Mecidiye halkımıza selam ve sevgilerimi iletiyorum. Biz 5 yıl boyunca çok çalıştık; ama hizmetlerimizi kapalı kapılar ardında kimseye sormadan hayata geçirmedik. Buraya geldik ve Mecidiye halkına sorduk. Asfalt dediler, asfalt attık. Durak istediler, durak yaptık. Park istediler, en güzelini yaptık. Kaldırım istediniz kaldırım yaptık. Halkımızın nerede ne ihtiyacı varsa onu yaptık.

“HANGİ SİYASİ GÖRÜŞTEN OLURSA OLSUN TÜM HALKIMIZIN DESTEKLERİNİ BEKLİYORUM”

Ben bu yola çıkarken bu şehrin kadınlarına, çiftçilerine, gençlerine bu şehrin işçisine emekçisine güvendim. Görev sürem boyunca zenginlerin değil, halkımın yanında oldum. Bu şekilde çalışmaya da devam edeceğim. Akhisar halkının, hizmet edene ve çok çalışana oy vereceğine yürekten inanıyor, hangi siyasi görüşten olursa olsun tüm halkımızın desteklerini bekliyorum” dedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.