AKHİSAR KULİS HABER

BAŞKAN DUTLULU, ESNAF ODASI BAŞKANLARI İLE BULUŞTU

Akhisar Belediye Başkanı ve CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. 5 yıllık belediye başkanlığı döneminde esnafların her ihtiyaçlarında yanlarında olduğunu söyleyen Başkan Dutlulu, görev verildiği takdir de bir 5 yıl daha esnaflara hizmet ederek hizmet ve yatırımlara devam edeceklerini söyledi

BAŞKAN DUTLULU, ESNAF ODASI BAŞKANLARI İLE BULUŞTU
07 Şubat 2024 - 16:19

Sahada sık sık esnaf ve halk ile buluşan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, bu kez Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek esnaf odası başkanları ile buluştu. Cumhuriyet Halk Parti Manisa Milletvekili A.Vehbi Bakırlıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve ilçe yönetimi ile birlikte esnaf odasına ziyaret gerçekleştiren Başkan Dutlulu, 8 farklı esnaf odası başkanı ile yapılan toplantıda esnafın talep ve önerilerini dinledi, gelecek dönem için planlanan projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Akhisar Belediye Başkanı olarak görev yaptığı 5 yılda esnaflara yönelik birçok hizmet gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Dutlulu esnafın Akhisar ekonomisinin can damarı olduğunu belirtti. Başkan Dutlulu sözlerini şöyle sürdürdü ; “Esnafımız ne zaman dara düşse, pandemide, depremde, ekonomik sıkıntılarda yanlarında biz vardık; olmaya da devam edeceğiz. Esnafıyla mutlu bir Akhisar’ı sizlerin desteğiyle yeninden sağlayacağız. Akhisar’ın gelişimi için el birliği ile çalışmaya ara vermeden devam edeceğiz. Bugün bizi ağırlayan oda başkanlarımıza misafirperverlikleri ve güzel dilekleri için teşekkür ederim ”dedi.

Oda Başkanları adına bir konuşma gerçekleştiren Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ruşen Üren, Başkan Dutlulu’nun esnafın en zor anlarında yanlarında olduğunu belirterek yapılan hizmetler için tüm oda başkanları adına teşekkürlerini iletti.

Toplantıya Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ruşen Üren, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Durmuş Özçelik, Terziler Odası Başkanı Sami Ekerbiçer, Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney, Yapı Sanatları Odası Başkanı Tahir Memişler, Elektrikçiler Odası Başkanı Üzeyir Aslan, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Ersöz, Demirciler Odası Başkanı Ersen Tepeci katıldı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.