AKHİSAR KULİS HABER

BAŞKAN DUTLULU, GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ NOKTALARINI AÇIKLADI

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Ramazan ayı dolayısıyla geleneksel hale gelen iftar yemeği dağıtım noktalarını açıkladı. Başkan Dutlulu, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceklerini belirterek tüm Akhisar halkının Ramazan ayını tebrik etti.

BAŞKAN DUTLULU, GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ NOKTALARINI AÇIKLADI
11 Mart 2024 - 20:34

Başkan Dutlulu, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Sevgi, saygı, hoşgörü ve hayırlarımızı paylaşacağımız Ramazan ayının, Akhisar’ımız başta olmak üzere ülkemize huzur ve bereket getirmesini diliyor, tüm halkımızın mübarek Ramazan’ını en içten duygularımla kutluyorum.

Birlik ve beraberliğimizi en sıcak şekilde hissedeceğimiz bu Ramazan ayında da Akhisar Belediyesi Aşevi’mizde pişen sıcak yemekler, her gün 8 noktada ihtiyaç sahibi halkımızın sofralarına ulaşacak.

Allah tutulan oruçları, yapılan hayırları ve edilen duaları kabul, birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin. Tüm halkımıza Hayırlı Ramazanlar diliyorum.

RAMAZAN AYI BOYUNCA İFTAR YEMEĞİ DAĞITILACAK NOKTALAR;

AKHİSAR BELEDİYESİ AŞEVİ’NE DESTEK OLABİLİRSİNİZ

Bu yıl da ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olacaklarını ve iftar için sıcak yemek çıkaracaklarını belirten Başkan Dutlulu, “Ramazan dayanışmadır, paylaşmaktır. Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet alanında bulunan Akhisar Belediyesi Aşevimizde, hayırsever vatandaşlarımızın da desteğiyle her gün yüzlerce ihtiyaç sahibimizin sofrasına sıcak yemek ulaştırıyoruz. Bu ramazan ayında bağışlarınızla ihtiyaç sahibi ailelerimize destek olabilir, sofralarına sıcak yemek ulaşması için yardımcı olabilirsiniz. Bağış yapmak isteyen vatandaşlarımız 444 11 45 numaralı belediye hattımızdan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüze ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilir. Tüm halkımıza Hayırlı Ramazanlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.