AKHİSAR KULİS HABER

BAŞKAN DUTLULU, KÖYLERDE DAVUL ZURNA İLE KARŞILANIYOR

Akhisar Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Doğankaya ve Sarnıç Mahallelerini ziyaret etti. Birçok bölge mahalle muhtarlarının da destek amaçlı katıldığı ziyaretlerde Başkan Dutlulu , köylerde davul zurna ve meşaleler eşliğinde coşkuyla karşılandı.

BAŞKAN DUTLULU, KÖYLERDE DAVUL ZURNA İLE KARŞILANIYOR
08 Şubat 2024 - 16:57

Yerel seçimler öncesi çalışmalarına ara vermeden devam eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu hem merkezde hem de köylerde halk ile buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda Doğankaya ve Sarnıç Mahallelerini ziyaret eden Başkan Besim Dutlulu, mahalle halklarının yoğun ilgisi ile karşılaşırken Dağdere, Pekmezci, Kömürcü, Yeğenoba ve Hanpaşa köylerinin muhtarları da Besim Dutlulu’ya destek olmak için buluşmalara katıldı.

İlk ziyaretini Doğankaya Mahallesine gerçekleştiren Başkan Dutlulu, köy girişinde mahalle halkı ve Doğankaya Mahalle Muhtarı Fatih Demirel tarafından davul zurna ve meşaleler eşliğinde karşılandı. Vatandaşların yoğun sevgi gösterileri eşliğinde köye giren Başkan Dutlulu, ilk önce köy kahvesinde vatandaşlarla buluşarak, Akhisar Belediyesi olarak yaptıkları ve yapacakları hizmetleri anlattı. Hemen ardından Doğankaya muhtarlık konağında Başkan Besim Dutlulu ile görüşmek için buluşan mahalleli kadınların davetine katılan Başkan Dutlulu, kırsal mahallelerdeki kadınlara yönelik gerçekleştirdiği kültür gezileri hakkında bilgiler verdi, kadınların taleplerini dinleyerek ikinci döneme tüm talepleri yerine getirme sözü verdi.

“HALKIMIZ NE İSTİYORSA HIZLICA YAPTIK”

Her seçim zamanı gelip Akhisar halkına hayal satan siyasetçiler gibi olmadığını ifade eden Başkan Dutlulu,  “Biz halkımıza çılgın projeler anlatmıyoruz; onlar yol istiyorsa yol, park istiyorsa park, hayır yeri istiyorsa hayır yeri, ne istiyorlarsa onu yapıyoruz. Onları dinliyor ve taleplerine hızlı çözümler üretiyoruz. İkinci dönemimizde de çalışkan belediyecilik anlayışımızla halkımızın isteklerini yerine getireceğiz. Bu akşam Doğankaya ve Sarnıç mahallelerimizde halkımızın yoğun ilgisi ile karşılaştık. Bu ilgi yaptığımız hizmetlerin ne kadar yerinde ve halkımıza dokunan hizmetler olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor. Bundan sonra da halkımızın taleplerini dinleyecek ve hızlı çözümler üretmeye devam edeceğiz. Çünkü biz çalışmayı, halkımıza hizmet etmeyi çok seviyoruz.  Misafirperverlikleri ve güzel dilekleri için Doğankaya ve Sarnıç halkımıza çok teşekkür ederim ”dedi.

 “GENCİZ, ÇALIŞKANIZ, HEYECANIMIZ YÜKSEK”

Başkan Dutlulu açıklamalarına şöyle devam etti; “5 yıl boyunca sizlerin desteğiyle şehrimizde güzel hizmetlere imza attık. Genciz, çalışkanız, heyecanımız yüksek; yine sizlerin desteğiyle Akhisar’ımızda çok daha güzel işlere imza atacağız. Bu akşam çevre köylerin muhtarları da yanımızda. Biz görev süremiz boyunca hiç kimsenin siyasi görüşüne bakmadık. Bize oy verse de vermese de tüm mahallelerimize hizmet götürdük. Halkımızı ayrıştırmadık, bölmedik. Halka hizmet Hakka hizmettir dedik. İnşallah ikinci dönemimizde daha çok çalışacağız. Çünkü halkımıza hizmet etmek, onları mutlu etmek bizi de fazlasıyla mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.