AKHİSAR KULİS HABER

BAŞKAN DUTLULU, SANAYİ ESNAFI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Esnaf ziyaretleriyle her zaman halkın arasında olmaya devam eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Nuri Giyik Sanayi Sitesi 27. Blok esnaflarının düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

BAŞKAN DUTLULU, SANAYİ ESNAFI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
19 Aralık 2023 - 15:47

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve yönetimi ile birlikte Akhisar Nuri Giyik Sanayi Sitesinde 27. Blok esnafları ile kahvaltı programında buluştu. Başkan Dutlulu’ya ziyarette Akhisar Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tınazlı ve Ekrem Kayserili ile birlikte Akhisar Belediyesi meclis üyeleri de eşlik etti.

Başkan Dutlulu kahvaltı programında sanayi esnaflarına yönelik yaptığı açıklamada, Akhisar Belediyesi olarak sanayi bölgesinde yaptıkları ve yapacakları hizmetler ile ilgili bilgiler verdi, esnafın görüş ve önerilerini dinledi. Başkan Dutlulu, yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Bugün güne sanayi esnaflarımızın düzenlediği kahvaltı programı ile başladık. Göreve geldiğimiz günden bu yana, esnaflarımızın yanında olduk. Birçok proje ve hizmet ile onlara destek verdik. Bugün de sanayi ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Sanayi sitesinde özellikle ulaşım sorunlarına yönelik hizmetler gerçekleştirdik. Birçok bölgeye sıcak ve soğuk asfalt çalışması gerçekleştirdik. Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bugün de esnafımızın fikir ve görüşlerini dinledik. Halkımız ile birebir iletişim kurarak onların sorunlarına hızlı çözümler üretmeye devam edeceğiz. Misafirperverlikleri ve güzel dilekleri için tüm sanayi esnafımıza teşekkür ediyorum ”dedi.

Esnaflarla birebir sohbetler gerçekleştirip ihtiyaçları hakkında bilgi alan Dutlulu, her bir esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.