AKHİSAR KULİS HABER

BAŞKAN DUTLULU, TEBRİK ÇİÇEĞİ YERİNE SMA HASTALARINA DESTEK İSTEDİ

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, mazbata töreni öncesinde ziyarete gelecek vatandaşlardan tebrik çiçeği yerine SMA hastası İclal Bakır bebeğe destek olunmasını istedi ve toplumun dikkatini İclal bebeğin sağlık mücadelesine çevirdi.

BAŞKAN DUTLULU, TEBRİK ÇİÇEĞİ YERİNE SMA HASTALARINA DESTEK İSTEDİ
03 Nisan 2024 - 18:02

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Manisa’da kazandığı seçimin baş mimarlarından Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, tebrik ziyaretine gelecek vatandaşların çiçek ve çikolata yerine, ilçede yaşam mücadelesi veren SMA hastası İclal bebeğe destek olunması çağrısında bulundu.

Başkan Dutlulu açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Herkese merhaba, yeniden görevimizin başındayız. Çok sayıda tebrik mesajı ve çiçek gönderdiğiniz için teşekkür ediyorum ama ziyaretimize gelmek isteyen vatandaşlarımızın çiçek almak yerine Akhisarlı SMA hastası İclal Bakır bebeğimize bağış yapmalarını istiyoruz. Duyarlılığınız ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Sizleri çok seviyorum” dedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.