AKHİSAR KULİS HABER

BAŞKAN DUTLULU VE FERDİ ZEYREK’TEN DAĞDERE ÇIKARMASI

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri öncesi destek ziyaretlerine ara vermeden devam eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek ile birlikte Dağdere Mahallesi’ni ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediye başkan adaylarını davul, zurna, havai fişek ve alkışlarla karşılayan Dağdere halkı, yerel seçimlerde destek sözü verdi.

BAŞKAN DUTLULU VE FERDİ ZEYREK’TEN DAĞDERE ÇIKARMASI
29 Şubat 2024 - 13:11

Çalışkan Belediyecilik anlayışıyla Akhisar’da çok güzel eser ve hizmetlere imza atan Akhisar Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, 7’den 70’e tüm Akhisarlıların ilgisi ve sevgisiyle karşılanıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, İlçe Başkanı Hayriye Hacet, Akhisar Belediyesi Meclis Üyesi Adaylarının katılımı ile gerçekleşen Dağdere ziyaretinde, mahalle halkı Dutlulu ve Zeyrek’i bağrına bastı.

Dağdere Mahallesi’nden meclis üyesi adayı bulunduğunu belirten Başkan Besim Dutlulu, “Dağdere’nin evladı Hüseyin Kuk ağabeyimle birlikte karşınızdayım. 2019 seçimlerinde Dağdere sandıkları patlatmış ve tercihini bizden yana kullanmıştı. Ben de belediye başkanlığı mazbatamı almamın ertesi günü ilk ziyaretimi buraya yaptım ve Dağdere halkımızla birlikte şükür namazımızı Dağdere Cami’de kıldık. Şimdi çok çalışmanın ve sizlere çok güzel hizmetler kazandırmanın verdiği onurla karşınızdayım ve desteklerinizi istiyorum” dedi.

“DAĞDERE HALKI NE İSTEDİYSE ONU YAPTIK, YİNE YAPACAĞIZ”

Dağdere’ye seçimden seçime gelen siyasetçilerin aksine defalarca ziyaret ettiğini, her ihtiyaçlarında yanlarında olduğunu söyleyen Dutlulu, “Dağdere’ye benim kadar gelen, Dağdere’yi benim kadar ziyaret eden siyasetçi yok. Siz buna şahitsiniz. Nasıl olsa Dağdere bize oy veriyor deyip burayı yıllarca ihmal ettiler. Ama biz öyle yapmadık. Yıllarca hizmetten mahrum kalan beldelerimiz bizimle birlikte hizmete kavuştu. Dağdere halkı ne istediyse onu yaptık. Şimdi beni yine seçerseniz size söz veriyorum; ne ihtiyacınız varsa yapacağım, yine sizleri ziyaret edecek ve yanınızda olacağım” dedi.

“BELEDİYECİLİK SİYASET DEĞİL HİZMET İŞİDİR”

Yerel seçimlerin hizmet yarışı olduğunu dile getiren Başkan Dutlulu, sözlerini şöyle sürdürdü; “Hepimizin gönlünde bir siyasi parti yatar, buna saygı duyuyorum. Ama belediyecilik hizmet işidir. AK Partili, MHP’li, İYİ Partili veya CHP’li hangi siyasi görüşten olursanız olun, lütfen hizmet yapacak kişiye oy verin. Sizi ayağına çağıranlara değil, sizin ayağınıza en çok gelenlere oy verin. Ben çalışkanlık konusunda iddialıyım. Hepiniz de yaptığımız işlere şahitsiniz. Size söz veriyorum Dağdere’de her şey çok güzel olacak.”

“ÇOK ÇALIŞACAĞIMA SÖZ VERİYORUM”

Daha sonra söz alan Ferdi Zeyrek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Dağdere’ye 15 yılda 1 kez ziyaret gerçekleştirdiğini ve bir daha uğramadığını söyledi. Zeyrek konuşmasını şöyle sürdürdü; “Dağdere Mahallemizin ihtiyaçlarını biliyorum ve size söz veriyorum sizi sürekli ziyaret edecek ve eksiklikleri gidermek için sürekli yanınızda olacağım. Çiftçilerimizin tarım ürünlerini saklaması için soğuk hava deposu, tarımsal kalkınma destekleri, Dağdere-Yeğenoba arasında her dönem söz verilen köprüyü yapmak benim boynumun borcudur. Bunların yanı sıra Dağdere’nin tüm altyapısını yapacağız. Söz veriyorum. Büyükşehir’de Cengiz Ergün’ü değiştirin ve gelecek hizmetleri görün. Bunlara oy atmaya devam ederseniz ne sizi ziyaret ederler ne de size hizmet yaparlar. Ama ben çok çalışacağıma söz veriyorum” dedi.

Ferdi Zeyrek, konuşmaların ardından Dağdere halkı ile birlikte Zeybek oynadı.

Dağdere’ye söz verdiği hizmetlerin fazlasını yapan Başkan Besim Dutlulu için Dağdere halkı ‘Çalışkan ve Sözünün Eri Başkan İle Devam’ dedi. Konuşmaların ardından hatıra fotoğrafları çekildi ve kahvehanede çay sohbeti yapıldı. Sohbete çevre köylerin muhtarları da katıldı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.