AKHİSAR KULİS HABER

BAŞKAN DUTLULU, “YAPACAKLARIMIZIN DAHASI VAR”

Akhisar Belediye Besim Dutlulu, Selçikli ve Çanakçı Mahallelerini ziyaret etti. Akhisar’da yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlatan Başkan Dutlulu’ya halkın ilgisi yoğun oldu.

BAŞKAN DUTLULU, “YAPACAKLARIMIZIN DAHASI VAR”
21 Şubat 2024 - 15:27

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı olan Besim Dutlulu, seçim ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Selçikli ve Çanakçı Mahallelerini ziyaret eden Başkan Dutlulu, havai fişek, meşale ve alkışlarla karşılandı.

Başkan Dutlulu, burada Akhisar Belediyesi olarak 5 yıl boyunca yaptığı hizmetleri ve bundan sonraki süreçte yapacağı çalışmaları mahalle sakinleri ile paylaştı. Yapılan hizmetlerden memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar, ‘Çalışkan başkan Dutlulu’yla bir dönem daha devam” ifadelerini kullandı.

“HALKIMIZIN BİZE DUYDUĞU GÜVENİ ASLA BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ”

2019 yılında verdikleri tüm sözleri tutmanın gururuyla 2024 yılında yeni projelerle daha çok hizmet edeceklerini ifade eden Besim Dutlulu, “Akhisar’da çok güzel işlere imza attık. Ama daha yapacaklarımız var. 2019 yılında Selçikli’de bir söz vermiştik; Ata sporumuz yağlı güreşlerimizi, nice pehlivanlar ve şampiyonlar yetiştiren Selçikli’de er meydanında yapacağız demiştik. Çok şükür bunu Akhisar’ımıza yakışır şekilde yaptık. Türkiye’nin nice başpehlivanları Selçikli’ye geldi ve burada er meydanında kıran kıran çarpışmalar istedik. Verdiğimiz sözleri tutmanın gururuyla bu akşam Selçikli Mahallemizi ziyaret ettik. Misafirperverlikleri ve gösterdikleri ilgi için Selçikli halkımıza çok teşekkür ederim. Halkımızın bize duyduğu bu güveni asla boşa çıkarmayacak Akhisar’ımız için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“HALKIMIZ İSTEYECEK, BİZ YAPACAĞIZ”

Akhisar halkının yapılan hizmetlerin karşılığını vereceğine inandığını belirten Başkan Dutlulu, “Sizlerin desteğiyle Akhisar’ımızı Türkiye’de tanınır bir ilçe haline getirdik. Ama yapacaklarımızın dahası var. Halkımız ne istiyorsa, onların hayatını kolaylaştıracak ve güzelleştirecek ne ihtiyaç varsa biz onu yapacağız. Halkımız isteyecek biz yapacağız. Bizim yönetim anlayışımız bu” ifadelerini kullandı

Mahalle muhtarları ve köy sakinleri de Başkan Dutlulu’nun hizmetlerinin farkında olduklarını belirterek teşekkürlerini iletti. Konuşmaların ardından vatandaşlar, ‘Çalışkan başkan Dutlulu’yla bir dönem daha devam” diyerek hatıra fotoğrafı çekildi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.