AKHİSAR KULİS HABER

BAŞKAN DUTLULU’DAN ‘DEĞİŞİM’ ÇAĞRISI

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “değişim” çağrısında bulunarak, “Teşkilatta aşağıdan yukarıya değişim olmadan bu psikolojinin düzelmesi çok zor. Herkes değişimden bahsediyor ama kimse koltuğunu bırakmaktan bahsetmiyor” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN DUTLULU’DAN ‘DEĞİŞİM’ ÇAĞRISI
22 Haziran 2023 - 11:31

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, sosyal medya hesabından değişim çağrısında bulundu. Dutlulu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Ülkede muhalefet psikolojik olarak kaybetti. Teşkilatta aşağıdan yukarıya değişim olmadan bu psikolojinin düzelmesi çok zor. Muhalif seçmenin gönlünü tekrar kazanmadan da yerel seçimlerde ülke genelinde başarının gelmesi kolay değil. Herkes değişimden bahsediyor ama kimse koltuğunu bırakmaktan bahsetmiyor. Bu seçimde hep beraber muhalifleri umutlandırdık hep beraber onları hayal kırıklığına uğrattık. Daha bir tane ilçe başkanının başaramadık ben yokum dediğini duymadım. Herkes oturduğu koltuğun sevdasında. Eğer bu ülkenin Atatürkçü, Cumhuriyetçi muhaliflerine bir umut olacaksa biz belediye başkanları dahil herkesin koltuğunun sorgulanması şart. Değişimin lafta kalmaması gereken hassas günlerden geçiyoruz. Söyleyeceklerim bunlar, saygılarımla”

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.