AKHİSAR KULİS HABER

BAŞKAN DUTLULU’NUN MAAŞI YİNE ÖĞRENCİLERE BURS OLUYOR

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, maaşını öğrencilere burs olarak verecek. 50 üniversite öğrencisine 8 ay boyunca her ay 1000 TL burs yardımında bulunacak olan Başkan Dutlulu, “Bazı işler para için yapılmaz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da belediye başkanlığı maaşımı üniversite öğrencilerine burs olarak bağışlayacağım. Geleceğimizin teminatı gençlerimize destek olmaya devam edeceğim ”dedi.

BAŞKAN DUTLULU’NUN MAAŞI YİNE ÖĞRENCİLERE BURS OLUYOR
29 Ağustos 2023 - 23:45

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun eğitim alanındaki destekleri sürüyor.  2023-2024 eğitim öğretim yılının başlamasına az bir zaman kala Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’dan öğrencileri sevindirecek haber geldi. Başkan Dutlulu, her yıl gerçekleştirdikleri öğrencilere burs yardımını bu yılda devam ettireceklerini duyurdu. Özellikle içerisinde bulunduğumuz ekonomik süreçte yapılan bu destek üniversite öğrencilerinin yüzünü güldürecek.

‘Bazı işler para için yapılmaz’ diyerek sözlerine başlayan Başkan Dutlulu, ”Göreve geldiğim günden bu yana belediye başkanlığı görevimden aldığım maaşı öğrencilere destek olmak amacıyla burs olarak dağıtmaktayım. Bu yıl da yardımlarımız devam edecek. Burslardan yararlanmak isteyen gençlerimiz, sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılacak olan duyurularımıza dikkatle takip etsinler. Başvuruların başlaması ile birlikte canlı yayında yapılacak kura çekilişi ile 50 öğrencimize 8 ay boyunca her ay 1000 TL destek olacağız. Detayları önümüzdeki günlerde duyuracağız. Geleceğimiz olan gençlerimizin eğitimine desteklerimiz devam edecek ”dedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.