AKHİSAR KULİS HABER

BAŞKAN DUTLULU’YA KIRSALDAN TAM DESTEK

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Büknüş ve Arabacıbozköy Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Başkan Dutlulu’yu coşkuyla karşılayan yöre halkı 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde ‘Besim Başkan ile Devam’ dedi.

BAŞKAN DUTLULU’YA KIRSALDAN TAM DESTEK
30 Ocak 2024 - 18:22

AK Parti’nin Akhisar Belediye Başkan adayı henüz belli olmazken Cumhuriyet Halk Partisi’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Besim Dutlulu seçim çalışmalarına süratle devam ediyor. Hem merkezde hem de kırsal mahallelerde halkın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılaşan Başkan Dutlulu, hizmet dolu geçen 5 yıllık görev süresinde hayata geçirdiği hizmetleri vatandaşlara anlatırken, ikinci 5 yıllık görev süresinde yapacakları yeni projelerle ilgili vatandaşları bilgilendiriyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve yönetimi ile birlikte Büknüş ve Arabacıbozköy Mahallelerini ziyaret eden Başkan Dutlulu, diğer köylerde olduğu gibi burada da halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. Her iki mahalleye kazandırdıkları eserleri anlatan Başkan Dutlulu, AK Parti döneminde köylerin ihmal edildiğini, ama kendi döneminde köylerin artık hizmete kavuştuğunu belirtti. Mahalle halkından gelen yeni talepleri de not alan Başkan Dutlulu, ilgili biri amirlerine hemen çalışma başlatmaları yönünde direktiflerini verdi.

“ÇALIŞKAN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINI SÜRDÜRECEĞİZ”

Başkan Dutlulu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “5 yıl boyunca Akhisar’da çok çalıştık. Merkezde olduğu gibi kırsalda da tüm köylerimize hizmet ulaştırdık. Bu hizmet yolculuğuna devam etmek için  sizlerden destek istemeye geldim. Biz ilk 5 yılımızda muhtarımıza ve halkımıza sorduk; bu mahallenin ne ihtiyacı var diye. Onlar bizden istedi biz yaptık. Hayır yeri, çok amaçlı salon, aşevi, arazi yolları vesaire siz ne istediyseniz biz onu yaptık. Şimdi yine aynısı olacak. Siz isteyeceksiniz biz yapacağız. Akhisar’da çalışkan belediyecilik anlayışını sürdüreceğiz” dedi.

Akhisar’da birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetlere imza atmaya devam edeceklerini belirten Başkan Dutlulu, hangi siyasi görüşten olursa olsun çalışkan belediyecilik anlayışıyla hizmetlere devam etmek için herkesin oyuna talip olduğunu dile getirdi. Dutlulu, “Daha önce Ak Parti, MHP, İyi Parti ve partim CHP’ye oy vermesi fark etmez; Akhisar’da hizmet bekleyen, çalışkan belediyecilik isteyen her vatandaşımızın desteğine ve oyuna talibiz. Sizlerin desteğini ve güvenini asla boşa çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.

Mahallelerine yapılan hizmetlerden memnuniyetlerini ifade eden muhtarlar ve mahalle halkı, bu güzel hizmetlerin devam etmesi için ‘Başkan Dutlulu ile 5 yıl daha devam’ dedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.