AKHİSAR KULİS HABER

ÇAMÖNÜ’NDE BAŞKAN DUTLULU’YA MEHTERANLI KARŞILAMA

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, her akşam gerçekleştirdiği halk buluşmaları etkinliği kapsamında Çamönü Mahallesini ziyaret etti. Köy girişinde mehter takımı ile karşılanan Başkan Dutlulu’ya mahalle sakinlerinden adeta sevgi seli vardı.

ÇAMÖNÜ’NDE BAŞKAN DUTLULU’YA MEHTERANLI KARŞILAMA
19 Şubat 2024 - 17:02

Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yaklaşan yerel seçimler kapsamında mahalle mahalle, köy köy ziyaretlerini coşkulu bir şekilde sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ferdi Zeyrek ile Çamönü Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Dutlulu’yu mahalle halkı bağrına bastı. Dutlulu ve Zeyrek, mahalle muhtarı Yusuf Künel, muhtar adayları ve mahalle sakinleri tarafından mehteranlar eşliğinde havai fişek gösterileri ile karşılandı.

“ŞEHRİMİZE ÇOK DAHA GÜZEL HİZMETLER KAZANDIRACAĞIZ”

Çamönü Mahallesinin kendisi ve ailesi için önemli bir yere sahip olduğuna değinen Başkan Dutlulu, tüm Çamönü halkının desteklerini istedi. Yaptığı konuşmalarda mahalleye yaptığı hizmetleri anlatan Başkan Dutlulu, seçimlerde yeniden kendisine görev verilmesi takdirde hizmetlerine ara vermeden devam edeceğini belirtti.

 “BU KARŞILAMA 31 MART’TA YAŞAYACAĞIMIZ ZAFERİN AYAK SESLERİ”

Başkan Dutlulu şu şekilde konuştu; “Güzel eser ve hizmetlere imza attığımız Çamönü (Karasonya) Mahallemizi, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ferdi Zeyrek ile birlikte ziyaret ettik. Bu coşkulu karşılama 31 Mart’ta yaşayacağımız zaferin ayak sesleri. Çalışkan Belediyecilik anlayışıyla inşallah şehrimize çok daha güzel hizmetler kazandıracağız. Çamönü Mahalle halkımıza misafirperverlikleri ve gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ederim” dedi.

Başkan Dutlulu’nun gerçekleştirdiği ziyarette duygu dolu anlar yaşayan Çamönü Mahallesi’nin efsane muhtarı Yusuf Künel ise, mahalle halkı adına Başkan Dutlulu’ya 5 yılda köye yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Künel, Besim Dutlulu’nun Akhisar’a yakışan bir belediye başkanı olduğunu belirterek ‘Dutlulu ile devam’ dedi.

Programın sonundan aynı alanda düzenlen asker uğurlama törenine katılan Başkan Dutlulu ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, sonrasında gençlerin oynadığı yöresel oyunlara eşlik etti. Program sonunda mahalle halkı başkan adayları ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.