AKHİSAR KULİS HABER

DUTLULU VE ZEYREK SAHADA HALKI DİNLEDİ

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek ile Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Pazar Pazarı ile Reşatbey Mahallesi’ni ziyaret ederek halkın talep ve önerilerini dinledi, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde yapacakları hizmet ve projelerden bahsetti.

DUTLULU VE ZEYREK SAHADA HALKI DİNLEDİ
22 Ocak 2024 - 13:18

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek ve Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve meclis üyesi adayları ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

‘Yeni Başkan Güçlü Manisa’ sloganıyla Manisa’nın 17 ilçesini gezerek hizmet ve projelerini anlatan Zeyrek, Akhisar halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlar, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun hizmetlerinden memnun olduğunu dile getirerek, Akhisar ilçesinde altyapı çalışmalarının tamamlanıp yağmur suyu birikintisi sorunun büyükşehir adayı Ferdi Zeyrek ile birlikte çözüleceğinin sözünü aldı.

Başkan Dutlulu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ferdi Zeyrek ile halkımızı ve esnafımızı ziyaret ettik. Birlikte başaracaklarımızı, birlikte kazanacaklarımızı konuştuk. Her köşe başında vatandaşlarımızdan aldığımız güzel dilekler ve dualar bize her zaman güç veriyor. Daha güçlü bir Manisa’nın ayak sesleri yükseliyor.”

‘Manisa’da yeni bir dönem başlıyor’ diyerek sözlerine başlayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek ise “Çok yakında Türkiye’ye örnek olacak sosyal belediyecilik hizmetine bu topraklarda hep birlikte şahit olacağız. Halkın parası, nihayet halk için harcanacak. Az kaldı, sabredin” ifadelerini kullandı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.