AKHİSAR KULİS HABER

“HERKESİN SÖZ VERİP YAPMADIKLARINI BESİM DUTLULU YAPTI”

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, merkezde olduğu gibi kırsal mahallelerde de halkın yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılanıyor. Bu kapsamda Sarıçalı, Yenidoğan, Kızlaralanı , Seğirdim, Çaltılıçukur, Musaca, Muştular ve Pınarcık Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlardan destek isteyen Başkan Dutlulu, yaptığı ve yapacakları hizmetleri anlattı.

“HERKESİN SÖZ VERİP YAPMADIKLARINI BESİM DUTLULU YAPTI”
04 Mart 2024 - 20:25

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Akhisar Belediye Başkan Adayı olan mevcut Belediye Başkanı Besim Dutlulu, ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. 5 yıl boyunca hem merkezde hem de kırsal birçok hizmete imza attıklarını ifade eden Başkan Dutlulu, yıllarca kırsala ve merkeze söz verilip yapılmayan birçok hizmetin kendi görev sürelerinde şehre kazandırıldığını söyledi.

Göreve geldiği günden beri Akhisar’ı güzelleştirmek için tüm gücüyle çalışan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, hiç kimseyi ayrıştırmadan, siyasi parti ayrımı yapmadan tüm köylere eşit hizmet götürdü. Mahalle muhtarları ve sakinleri, Çalışkan Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yu havai fişekler, meşaleler, davul, zurna ve alkışlarla karşıladı.

“5 YIL BOYUNCA ÇOK ÇALIŞTIK”

“Yaptığımız hizmetlerden halkımızın memnun olması 5 yılda ne kadar doğru işler yaptığımızı ortaya koyuyor” diyerek sözlerine başlayan Başkan Dutlulu, “5 yıl boyunca çok çalıştık. Vatandaşımız ne istediyse onu yaptık. Kimsenin siyasi partisine bakmadık. Bize oy versin veya vermesin, vatandaşımızın bir derdi varsa onu çözmek için seferber olduk. Halkımızın destekleri bizimle olduğu sürece evelallah daha çok çalışacağız. Bu bir yerel seçim; hizmet seçimi. Biz de çalışkanlığımız, enerjimiz ve heyecanımız konusunda iddialıyız. Hangi siyasi görüşten olursa olsun, AK Partili, MHP’li veya İYİ Partili tüm halkımızın desteklerini bekliyorum” dedi. 

“HİÇBİRİ SÖZÜNÜ TUTMADI, BESİM BAŞKAN SÖZÜNÜ TUTTU”

Sarıçalı Mahallesi ziyaretinde konuşan Muhtar Ünal Adeş, “Bugüne kadar gelen giden her belediye başkanı köyümüzün gençlerine hep halı saha söz verdi. Hiçbiri de sözünü tutmadı. Ama Besim Başkan söz verdi; 1-2 ay sonra halı sahamız faaliyete geçti sağ olsun. Gençlerimize çok güzel bir halı saha kazandırdı. Kendisine mahallem ve gençlerimiz adına çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar başkanımızdan ne istediysek yaptı. Artık destek verme sırası bizlerde” dedi.

“DAHA GÜZELLERİNİ YAPACAĞIZ”

Kırsal mahallelerdeki genç nüfusuna göre ihtiyaç duyan yerlerde halı saha yapmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Dutlulu, “Verdiğimiz tüm sözleri tuttuk çok şükür. Her gelen siyasetçinin söz verip yapmadığı halı sahayı biz yaptık. Akhisarlı gençler hiç üzülmesin. Sarıçalı Mahallemize nasıl halı saha yaptıysak desteklerinizle daha güzellerini yapacağız. Hep beraber nice 5 yıllara inşallah” ifadelerini kullandı. 

Mahalle muhtarları ve sakinleri 5 yılda yaptığı birbirinden güzel hizmetler için Besim Dutlulu’ya teşekkür ederek 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde siyasi parti ayrımı yapmadan hizmet için çalışkan Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yu destekleyeceklerini söyledi. Mahalle halkı ziyaretler sonunda Başkan Dutlulu ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.