AKHİSAR KULİS HABER

ÖMER İŞÇİ’DEN GECE DÖNERİ ETKİNLİĞİ

Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, Gölet Konser Alanında düzenlenen gece döneri etkinliğinde gençlerle buluştu.

ÖMER İŞÇİ’DEN GECE DÖNERİ ETKİNLİĞİ
30 Mart 2024 - 16:01

Akhisar Belediye Başkan adayı İşçi’nin sosyal medyadan duyurduğu Akhisar Gölet Konser Alanında düzenlenen gece döneri programına gençler yoğun ilgi gösterdi. Programda dönerleri başkan adayı Ömer İşçi, ayranları ise AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu ısmarladı. Gençler için düzenlenen etkinliğe AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu,  AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer, partililer, seçilen belediye meclis üyeleri ve vatandaş katıldı. Gece döneri etkinliğinde konser alanını dolduran gençlere seslenen Başkan Adayı İşçi gösterilen yoğun ilgi nedeniyle, davetini kabul ederek programa katılan gençlere teşekkürlerini iletti.

İşçi, programda yaptığı konuşmada, üniversite, gençlik merkezi ve kütüphane, açık ve kapalı çok amaçlı spor salonları, düğün salonları projeleri ve düzenlenmesi planlanan festivaller, konserler ve spor şenlikleri ile geçlere hizmet sunacaklarını belirtti.  İşçi, daha güzel ve mutlu yarınlar için gençlere yönelik projelerin artırılacağını bu doğrultuda önemli adımların atıldığını duyurdu.

Gece geç saate kadar süren programda birlikte keyifli vakit geçirerek seçim stresini atan gençler ve aileleri Ömer İşçi ile gece boyunca sohbet etti.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.