AKHİSAR KULİS HABER

SON DAKİKA…. AKHİSAR SALLANDI!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan (AFAD) yapılan açıklamada, Çanakkale’nin Yenice ilçesinde 4,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, Çanakkale’nin yanı sıra İstanbul, Bursa, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ ve Akhisar’da da hissedildi.

SON DAKİKA…. AKHİSAR SALLANDI!
04 Mart 2024 - 21:52

Çanakkale‘nin Yenice ilçesinde saat 21.38’de 4,9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, Çanakkale’nin yanı sıra İstanbul, Bursa, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ ve Akhisar‘da da hissedildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan ( Afad ) yapılan açıklamada deprem, yerin 10.44 kilometre derinliğinde meydana geldi.

BAKAN YERLİKAYA’DAN İLK AÇIKLAMA

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Çanakkale merkezli depreme ilişkin “Çanakkale Yenice’de 4,9 büyüklüğünde meydana gelen depremde AFAD ve ilgili kurumlarımızın tüm ekipleri saha taramalarına başlamıştır. Çevre illerden de deprem hissedilmiştir. An itibari ile olumsuz bir durum yoktur. Gelişmeleri takip ediyoruz. Depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Allah ülkemizi ve milletimizi afetlerden korusun.” ifadelerini kullandı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.