AKHİSAR KULİS HABER

TIFIL ANAOKULU 23 NİSAN GÖSTERİ İZLEYENLERİ MEST ETTİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Tıfıl Anaokulu öğrencilerinin hazırladığı özel gösteriler izlemeye değerdi. Ailelerin ayakta alkışladığı miniklerin muhteşem gösterileri renkli görüntülere sahne oldu.

TIFIL ANAOKULU 23 NİSAN GÖSTERİ İZLEYENLERİ MEST ETTİ
24 Nisan 2023 - 11:13

Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet Büyük Salon’da düzenlenen 23 Nisan özel program öncesi konuşan Akhisar Özel Tıfıl Anaokulu kurucusu Şükran Füzün, “Geleceğe nasıl faydalı oluruz, nasıl yatırım yaparız. İnsana yapılan yatırımın en kıymetlisi olduğunu Gördük ve bu yönde yatırım yaptık küçücük bir oyun atölyesi olan tıfıl  ne kadar  büyüdü hepiniz görebilirsiniz. Çok şükür ilerledik, bugünlere geldik. Sizler gibi güzel insanlarla yolumuz kesişti. Çok bilindik okullar gibi değiliz, az çok tahmin ediyorsunuz zaten neredeyse 6-7 aydır bir süreç geçiriyoruz. Bizim tüm odağımız çocuklarımızın dirayetli ve farkındalıkla mutluluğun bir süreç olduğunun farkında büyümeleri siz değerli ebeveynler ile Hep beraber bir olalım ve çocuklarımızı geleceğe hazırlayalım. Eğitim ve öğretim diye bütün olarak anlatılan bu süreç aslında ailede başlıyor. Fakat günümüzün şartları gereği, çalışıyoruz. Bu çalışmaların arasında bazı bilgilere zaman ayırmamıza fırsat kalmıyor ama ne olur kaliteli zaman, farkındalıklı zaman ve kurallı zaman.

Bakın günümüz bu şöyle algılanıyor, istediğini yaparsam mutlu olur İstediğini yaptığımız zamanlar elbette olacak ancak bir kendinize bakın her istediğinizi yapabilir musunuz? Bir emek sonda elde ettiğimiz isteklerimiz bizleri daha çok mutlu eder. Sadece mutluluk odaklı çocuklar yetiştirmek yerine farkındalığı olan ve kendisi bir birey olduğu için topluma değer katan çocuklar yetiştirelim. Burada da size çok iş düşüyor. Bizler sadece sizlere destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.