AKHİSAR KULİS HABER

TÜRKİYE’NİN KUAFÖRLERİ EBRAR BEBEK İÇİN YARIŞACAK

Akhisar’da SMA Tip1 hastası olan bir buçuk yaşındaki Ebrar Aktürk’ün valilik onaylı kampanyasına destek olmak için kuaförler 6 farklı dalda yarışacak. Toplanan tüm gelirin kampanyaya aktarılacağı etkinlik 12 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek.

TÜRKİYE’NİN KUAFÖRLERİ EBRAR BEBEK İÇİN YARIŞACAK
04 Mart 2023 - 12:33

Akhisar’da SMA Tip1 hastası olan Ebrar Aktürk’ün yaklaşık 2 milyon dolarlık tedavi masrafı için bir çok etkinlik ve organizasyon yapılırken, yeni bir organizasyon için bu kez de kuaförler elini taşın altına koydu. İbrahim Can Andur ve Gürcan Balcı organizatörlüğünde 12 Mart Pazar günü Akhisar Bülent Ciğeroğlu Kültür Merkezinde 6 dalda (Erkek makina kesim-erkek makas kesim-bayan kesim-salon topuz-türban tasarım-makyaj) düzenlenecek olan Türkiye çaplı yarışmada alanında Türkiye’de ses getirmiş olan jüri heyeti tarafından Türkiye’nin en iyisi seçilecek ve toplanan tüm gelir Ebrar Aktürk’ün valilik onaylı kampanyasına aktarılacak.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.