AKHİSAR KULİS HABER

YENİ GÜLRUH CAMİ’NİN IŞIKLANDIRMASI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Akhisar Belediyesi’nin, Yeni Gülruh Camii’de yaptığı ışıklandırma çalışmaları halk tarafından oldukça beğeni topladı. Başkan Dutlulu, “Akhisar’ımızı güzelleştirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YENİ GÜLRUH CAMİ’NİN IŞIKLANDIRMASI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
16 Nisan 2023 - 13:03

Akhisar Belediyesi, şehri gündüz olduğu kadar gece de ön plana çıkarabilmek amacıyla dış cephe ışıklandırma çalışmalarına devam ediyor. Kent merkezinde bulunan Yeni Gülruh Cami’de yapılan son ışıklandırma çalışmaları halkın büyük beğenisini aldı. Vatandaşlar caminin fotoğrafını çekerek sosyal medyada paylaştı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Akhisar’ı güzelleştirmeye devam ediyoruz. Yeni Gülruh Cami’mizin ışıklandırmasını tamamladık. Şehrimiz için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Tüm halkımıza Hayırlı Ramazanlar dilerim. Bin aydan daha hayırlı olduğu müjdelenen Kadir Gecemizi şimdiden tebrik ediyor, bu mübarek gecenin ülkemize, İslam alemine ve tüm yeryüzüne huzur, barış, esenlik ve hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.