AKHİSAR KULİS HABER

ZİYNET SALİ’DEN AKHİSAR’DA UNUTULMAZ KONSER

Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenen 564. Akhisar Çağlak Festivali kapsamında Teoman, Duman ve Sefo’nun ardından ünlü sanatçı Ziynet Sali sahne aldı. Ünlü sanatçı kendisini dinlemeye gelen hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

ZİYNET SALİ’DEN AKHİSAR’DA UNUTULMAZ KONSER
26 Mayıs 2023 - 10:08

Ünlü sanatçı Ziynet Sali, 564. Akhisar Çağlak Festivali’nde en sevilen şarkılarını Akhisarlılar için seslendirdi. On binlerce vatandaşın takip ettiği konserde ünlü sanatçı kendi şarkıları dışında seslendirdiği Türk Halk Müziği şarkıları ile adeta izleyenleri büyüledi.

Konser sırasında sahneye çıkan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, günün anısına ünlü sanatçı Ziynet Sali’ye zeytin fidanı, zeytin ve zeytinyağından oluşan şilt takdim etti. Zeytin fidanını alan Sali, Kıbrıs’taki evine mutlaka bu zeytin fidanını dikeceğini kaydetti.

Konserlerin sorunsuz ve coşkulu geçtiğini ifade eden Başkan Besim Dutlulu, bu yıl 564’üncüsü kutlanan Akhisar Çağlak Festivali’nde Akhisarlıların keyifli vakit geçirmesi için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Başkan Besim Dutlulu’nun konuşmasına on binlerce Akhisarlı alkışlarıyla ve ‘En Büyük Başkan Besim Başkan’ sloganları ile destek oldu.

Başkan Dutlulu ve Ünlü Sanatçı Ziynet Sali, Akhisarlı SMA Hastası Ebrar bebek için de konseri dinlemeye gelen vatandaşlardan destek istedi. Konuşmaların ardından Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve ünlü sanatçı Ziynet Sali sahnede beraber İzmir Marşı’nı seslendirdi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Ziynet Sali, Akhisarlılara unutulmaz bir eğlence yaşattı.

Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet alanında gerçekleşen konserin öncesinde ise güvenlik önlemleri dikkat çekti. Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Akhisar Belediyesi güvenlik görevlileri alana giren vatandaşların tek tek üst aramasını gerçekleştirdi. Emniyet güçlerinin gözetiminde konser sorunsuz sona erdi. 564. Çağlak Festivali kapsamında düzenlenen konserlerin son gününde ise Pop müziği sanatçılarından Edis sahne alacak.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.