AKHİSAR KULİS HABER

AKHİSAR AÇIK HAVA YAZ KONSERLERİ BAŞLADI

Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenen Açık Hava Yaz Konserleri başladı. Akhisar’ın yerel sanatçılarının sahne aldığı etkinlikte vatandaşlar, Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet Alanında doğa ile iç içe hem dinlendi hem de müzik keyfini birebir yaşadı.

AKHİSAR AÇIK HAVA YAZ KONSERLERİ BAŞLADI
14 Temmuz 2023 - 10:17

Akhisar Belediyesi kültürel ve sanatsal faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. Akhisarlıların yaz akşamlarını keyifli ve müzik dolu geçirmesi amacıyla Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenen Açık Hava Yaz Konserleri etkinlikleri her yıl olduğu gibi bu yıl da muhteşem anlara sahne oldu. Düzenlenen konserde vatandaşlar hem müzik keyfinin tadını çıkardı hem de doğa ile iç içe dinlenme imkanı buldu.

KONSERLER YAZ BOYUNCA DEVAM EDECEK

Kültür ve sanat faaliyetlerinin yaz ayı boyunca devam edeceğini belirten Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Şehrimizde kültür ve sanat faaliyetlerinin sayısını önceki yıllara oranla büyük ölçüde arttırdık. Akhisar’ımızın yerel sanatçılarının sahne aldığı Akhisar Belediyesi Açık Hava Yaz Konserlerimiz bu sene de muhteşem görüntülere sahne oluyor. Yerel sanatçılarımız sahne imkanı bulurken vatandaşlarımız da müzik ve eğlence dolu bir akşam yaşıyor. Konserlerimiz yaz boyunca her hafta devam edecek. Emeği geçen, katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Konser etkinliğinden oldukça memnun kalan vatandaşlar, konser bitiminde sanatçıların performansını ayakta alkışladı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.