Akhisar’da 29 bin 346 öğrenci karne alarak yarı yıl tatiline çıktı. 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk döneminde birinci sınıfta okuyan minik öğrenciler ilk kez karne sevinci yaşadı. Akhisar’daki Nadide Fazıl Aysu-Fatih İlkokulu 1/A sınıfı öğrencileri ilk karnelerini sınıf öğretmenlerinin elinden alırken, minik öğrencilerin mutluluklarına aileleri de ortak oldu.
1/A Sınıfı Öğretmeni Arife Dağhan, okuma yazma öğrenen minik öğrencilerine karnelerinin yanı sıra madalya ve hediye takdim etti. İlk kez karne alan öğrencilerin mutlulukları ise yüzlerine yansıdı.
![](https://www.akhisarkulishaber.com/wp-content/uploads/2024/01/akhisarli-miniklerin-ilk-karne-heyecani2.png)
![](https://www.akhisarkulishaber.com/wp-content/uploads/2024/01/akhisarli-miniklerin-ilk-karne-heyecani3.png)
![](https://www.akhisarkulishaber.com/wp-content/uploads/2024/01/akhisarli-miniklerin-ilk-karne-heyecani.png)