AKHİSAR KULİS HABER

ÇAĞLAK FESTİVALİNDE “SEFO” COŞKUSU

Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenen 564. Akhisar Çağlak Festivali tüm coşkusuyla sürüyor. Festival kapsamında sahne alan ünlü rapçi Sefo söylediği şarkılar ve sahne şovları ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

ÇAĞLAK FESTİVALİNDE “SEFO” COŞKUSU
25 Mayıs 2023 - 18:20

Festival kapsamında Teoman ve Duman grubunun ardından üçüncü gün de ünlü rapçi Sefo sahne aldı. Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet alanında düzenlenen konserde ünlü sanatçının sahnesi öncesi DJ performansı izleyenlerden büyük ilgi gördü.

Daha sonra hayranlarının coşkulu tezahüratları eşliğinde sahneye çıkan Sefo, en sevilen şarkılarını hayranları ile beraber söyledi. Konserde sahne ve ışık şovlarının yanı sıra dans grubunun performansı da izleyenlerden tam not aldı.

Enerjik performansı ve etkileyici rap müziğiyle seyircileri büyüleyen ünlü şarkıcı Sefo, 1,5 saat sahnede kalarak 30 binin üzerinde vatandaşa en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Daha sonra sahneye çıkan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ise, Akhisarlıları coşturan ünlü rapçi Sefo’ya performansından dolayı teşekkür etti, tüm dinleyicilere keyifli vakitler diledi.

Başkan Dutlulu Akhisarlılara hitaben konuşmasında, Festivalin coşkulu bir şekilde geçtiğini, konserlerin süreceğini ve tüm Akhisarlıları bu konserlere beklediklerini ifade etti.

Konser sonunda hayranlarını kırmayarak 2 şarkı daha seslendiren Sefo konser alanındaki dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Akhisar Kulis Haber Sitesinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video,vb.) kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.